אודות

אודותיי

שמי ענת אפרת ואת נשימה הוצאה לאור הקמתי בעקבות המסע האישי שעברתי כדי להכיר את עצמי הפנימי. אט אט השלתי מעצמי מטען מיותר של ציפיות, רעיונות מוטעים לגבי עצמי ולגבי העולם ואמונות מגבילות שספגתי במהלך שנותיי.

מתוך התהליך האישי שעברתי, התעוררה בי ההכרה שאף אחד לא הכין אותי להתמודדות עם השאלות המהותיות והאתגרים האמיתיים שהחיים מזמנים לכל אדם.

בגיל מאוחר יחסית, התחזקה בי ההבנה שהצבת השאלות הללו והבנת עקרונות מסוימים בגיל צעיר יותר יכולים היו לחסוך ממני הרבה סבל מיותר במהלך השנים.

מתוך כל זה, אני מאמינה שיש לעשות כל שניתן כדי לעזור לילדים להישאר מחוברים לאינטליגנציה הטבעית שלהם, וכי הגיע הזמן שאנו, המבוגרים, נחזור ונלמד – ביחד איתם, ובאמצעותם – כיצד להקשיב לאינטליגנציה הפנימית-גבוהה הזו, וכיצד פשוט "להיות". להבנתי, עלינו לעזור לחזק אותם, ולאפשר להם לצמוח להיות אינדיבידואל שבוטח ב"אני" העמוק ביותר והאמיתי ביותר שלו – מבלי להתנצל או להצטדק על מה שהוא...

קל להבין, לאור זאת, כי נשימה הוצאה לאור היא פועל יוצא של אמונותיי ותרומתי הצנועה לסייע ליישומן על ידי הורים ומבוגרים נוספים שנמצאים בקשר יומיומי עם ילדים, ועם הילד הפנימי שבתוכם...

עיסוקי הנוסף כמטפלת בקינסיולוגיה ורפואת תדרים הכניס מימד משמעותי של פליאה לחיי. אני שמחה על ההזדמנות שיש לי לסייע לאנשים לצמוח מתוך הקשיים והאתגרים שהחיים מזמנים להם ולנהל את חייהם מתוך בטחון פנימי, רוגע ואמון בחיים.